Ohnivé nápisy a speciální efekty

Hořící loga a nápisy, hořící obrazce, střelba pyroefektů na hladinu vody, výbuchy, plynové hořáky – tzv. muchomůrky, zapálení budov, konfety a konfetové ohňostroje, nebo  pyro efekty jenž mají netradičně oživit vámi plánovanou akci můžeme zahrnout do speciálních efektů. Prostě vše co není ohňostroj. Pokud je speciální pyroefekt součástí ohňostroje, nebo se realizuje ve stejný den na stejném místě, cena je výrazně nižší.

ohňostroje interiérové

Jsou určeny pro kulturní a společenské akce probíhající ve vnitřních prostorách, jako např. plesy, koncerty, firemní a reklamní akce.
Využívají se zde interiérové pyrotechnické efekty schválené pro použití v interiérech například bengálské ohně, fontány, výstřiky a vulkány. Plamen u těchto výrobků se sice nazývá studený, ale ve skutečnosti zde dochází k chemické reakci hořením. Plamen a jiskry tudíž mají nějakou teplotu, která může propálit lehce zápalné látky, které budou v její těsné blízkosti, například krycí přehoz nebo koberec ze tkaniny, kde je velký podíl plastu. Doporučujeme předem pečlivě zvážit takový ohňostroj a nebo využít konfety, které zakoupíte v našem e-shopu. Po dohodě mohou konfety odpálit pracovníci naší firmy.